یادداشت‌ها

استیو جابز ۱۹۵۵-۲۰۱۱

کتاب الکترونیک رایگان تنها سخت‌جان‌ها به هدف می‌رسند
نمای سایت اپل در روز درگذشت استیو جابز

نمای سایت اپل در روز درگذشت استیو جابز


شما درباره این مطلب چه نظری دارید؟ خوشحال می‌شوم اینجا را کلیک کنید و دیدگاه‌های خود را با من و سایر خوانندگان در میان بگذارید.

در دوره آنلاین چهل میثاق زندگی ثبت‌نام کنید

دربارۀ نویسنده

علی‌اکبر قزوینی

من علی‌اکبر قزوینی هستم. حرفهٔ اصلی‌ام نویسندگی است و در کنار آن، آموزش و تدریس هم (با تمرکز روی رشد فردی و کسب‌وکار) انجام می‌دهم. چند سالی است ساکن کانادا هستم، و در این وب‌سایت آموزش‌هایی را عرضه می‌کنم که به شما کمک می‌کند ــ چه در ایران هستید، چه در کانادا، و چه در هر جغرافیای دیگری ــ رویاهای خود را بیابید و آنها را محقق کنید.

۲ دیدگاه تاکنون

  • آقای قزوینی عزیز , سلام …
    من از شرکت کنندگان در کارگاه سه روزه ی مدیریت اقتصاد زندگی هستم. علیرضا هستم, 23 ساله. به خاطر زحماتی که تو این 3 روز
    کشیدید بهتون خداقوت میگم. شما هم در درخشش های من تاثیرگذار هستید و از همین الان ازتون ممنونم. یک ماه قبل که در سمینار شاد باشید و ثروتمند شوید شرکت کردم فقط 150 هزار تومن دارایی داشتم. که 20 تومن اون برای سمینار دادم ( 15 تومن هزینه ثبت نام و 5 تومن هزینه اومدنم به سمینار از اسلامشهر تا ایوان عطار ! ) با مطالبی که تو اون سمینار یاد گرفتم تو کمتر از یک ماه با مدیریت درست درامد هام تونستم هزینه ی کارگاه رو به راحتی از حساب ضروری پرداخت کنم. روز دوم کارگاه از در و دیوار ایده بود که هجوم میاورد به سرم ! راستی علی آقا آدرس وبلاگ گروهی رو که مدیریت میکنم رو هم براتون گذاشتم. این وبلاگ یه سیستمه که فکرای زیادی واسه گسترشش دارم. ممنون میشم سر بزنید و راهنمایی ام کنید.

لطفاً دیدگاه یا پرسش خود را بنویسید