راه‌های ارتباطی

برای ارسال دیدگاه‌ها،‌ پیشنهادها و هر موضوعی که در چهارچوب مطالب آموزشی در نظر دارید، لطفاً از نشانی ایمیل
ali [at] alighazvini [dot] com یا فرم نظرات در پایین همین صفحه استفاده کنید. همۀ ایمیل‌ها و دیدگاه‌های شما را می‌خوانم و با توجه به آنها، خط مشی آموزش‌ها را تنظیم می‌کنم. اما با توجه به حجم بالای ایمیل‌ها و دیدگاه‌ها، ممکن است نتوانم به همگی پاسخ بدهم. با این حال اگر نیاز به پاسخ شخصی وجود داشته باشد، سعی می‌کنم ظرف ۷۲ ساعت پاسخ را ارسال کنم. از درک و همراهی شما سپاسگزارم.

۳۲ دیدگاه تاکنون

 • سلام و درود.
  بزرگوار بنده فایل مدام خسته ایم رو خریدم و دانلود رو انجام دادم و مقداری خوندم اما متاسفانه روز بعد متوجه شدم مشکلی در گوشی بوده و با اینکه اون لحظه فایل رو باز کردم اما نوشت فایل مشکل دار هست.
  لینک ایمیل هم به علت محدودیت کار نکرد.
  لطفا در اسرع وقت بررسی کنید.
  راستی
  لقمه کردن فیل خیلی جالبه. سپاس

  (0)
   • مشکل اصلی بنده عمل نکردن است ، از نظر اطلاعات بسیار قوی هستم تکنیک های ورود به بازار هم میدانم و ایده های فراوان و بکری هم در ذهنم وجود دارد که حتی بعضی از این ایده ها در ایران اجرا نشده است ، سمینارهای بسیاری رفتن ، کتاب های بسیاری در زمینه موفقیت خواندم ولی نتوانستم از آنها به صورت عملی استفاده کنم و درآمدی کسب کنم و کسب و کاری ایجاد نمایم ، در حال حاضر درآمد بنده ماهی ۱۵۰ هزار تومان است و خودم قبول دارم که اطلاعاتی که در زمینه موفقیت دارم بسیار زیاد است و جایگاه اصلیم این نیست ، به شدت از شروع کسب و کار وحشت دارم ، هر چی در خودم گشتم نتونستم دلیلی برایش پیدا کنم . واقعا دوست دارم وضعیت رو تغییر بدم .

    (0)
    • سپاس از پاسخ شما. یک دلیل برای عمل نکردن، ترس از شکست است. یعنی انسان چون تصور می‌کند ممکن است نتیجهٔ مورد نظرش را از اقدامش نگیرد، اصلاً اقدام نمی‌کند. اما در این جهان، تا انسان اقدام نکند، به چیزی نمی‌رسد. از تو حرکت، از خدا برکت! این یک اصل است. پیشنهاد می‌کنم توضیحات دورهٔ «در جست‌وجوی افسانهٔ شخصی» را هم ببینید. شرکت در آن می‌تواند برایتان مفید باشد: http://www.alighazvini.com/kimiagar

     (1)

لطفاً دیدگاه یا پرسش خود را بنویسید